Apraksts

Grāmatvedības programma "Aktīvs" ir tiešsaistes grāmatvedības programma, kura tiek piedāvāta uz "Programma kā pakalpojums" (SaaS) principa. Tas nozīmē, ka programmas lietošanai Jums savā datorā neko nav nepieciešams uzstādīt.

Programmas iespējas:
- Grāmatvedības uzskaite divkāršajā ierakstā
- Kases un bankas dokumentu sagatavošana
- Avansa norēķinu izveidošana
- Debitoru un kreditoru uzskaite
- Nepieciešamās grāmatvedības atskaites (virsgrāmata, partneru norēķini u.t.t.)
- Datu imports no/uz banku sistēmām
- Noliktavas dokumentu un rēķinu izrakstīšana (Noliktavas uzskaite ir sagatavošanas procesā)
- Noliktavas uzskaite
- Pamatlīdzekļu uzskaite
- Grafiki
- Līgumu uzskaite
- Dažādu datu eksports uz Excel
- PVN deklarācijas eksports uz VID EDS
- Partneru datu automātiska ielasīšana no Uzņēmumu reģistra datiem un vienlaicīga PVN numura pārbaude
- Eiropas PVN numuru pārbaude
- Pasaules IBAN kontu pārbaude
- Failu glabātuve

Drošība
Klientu datu drošība mums ir ļoti svarīga un ikdienā veltam daudz laika, lai to uzlabotu.Jau šobrīd savienojums starp klienta datoru un serveri tiek šifrēts izmantojot SSL protokolu.Klientiem tiek piedāvāta divpakāpju autorizācija, t.i. papildus lietotāja vārdam un parolei, klientam ir jāievada dinamiskais kods no tālruņa aplikācijas (Aplikācija pieejama Iphone un Android tālruņiem).
Ikdienu tiek veikta datu rezerves kopiju veidošana.
Mēs pilnveidojam sistēmu, tā lai Jūsu datiem piekļūtu vienīgi Jūs, bet tikpat svarīgi ir atcerēties, ka par drošību ir jārūpējas arī Jums. Turiet savas paroles drošībā, neizpaudiet tās trešajām personām, kā arī gadījumos, kad radušās aizdomas, par to, ka paroles ir kļuvušas zināmas citām personām, tās nekavējoties nomainīt.Tikpat svarīgi ir veikt regulārus Jūsu operētājsistēmu un antivīrusu programmatūras atjauninājumus.

Prasības programmas lietošanai:
Programmas lietošanai nepieciešama sekojoša datora konfigurācija: Datora konfigurācija: portatīvais vai galda dators ar ekrāna izšķirtspēju ne mazāku par 1024x800, datoram jābūt aprīkotam ar peli.
Operētājsistēma: jebkura
Interneta pārlūkprogramma: Mozilla Firefox (aktuālā versija), Chrome/Chromium (aktuālā versija), Edge (aktuālā versija) vai Internet Explorer (no 9 versijas), Safari (aktuālā versija)
Interneta pieslēgums. Programmas darbība ir optimizēta, līdz ar to arī lietojot mobilo internetu programmai vajadzētu darboties bez problēmām.